Omrkněte jak funguje školení on-line Na jednom monitoru vidíte mě a mou obrazovku, na druhém monitoru v klidu pracujete.

Není třeba OBÁVAT SEon-line školení grafiky

Po dobu 3 měsíců jsem pro vás testoval nástroje, díky kterým dokáži opravdu efektivně učit v reálném čase on-line. Mohu sdílet obrazovku, kreslit na ni, zvětšovat ji a hlavně vám pomoci na dálku u vás doma. Sledujte co přesně dělám s poslechem výkladu a když něco nejde, klidně se zeptejte. Náplň kurzu je tak zajímavá, že nebudete chtít skončit. Lukáš Krása, lektor kurzu

On-line videa jako bonus
Ideální na zopakování.
Na rok s další podporou lektora.

Studujte pohodlně z domova a bezpečně

Pomocná kompletní videa ke zopakování

Velmi příjemná a pohodová atmosféra

Před i po kurzu možná konzultace

Nemusíte mít zapnutou webkameru

Bez nutnosti platit za software*

* Na kurz nám postačí testovací verze k vyzkoušení programů, která je zdarma.

Hardware & Software
Co budu potřebovat?

Pro on-line školení Pracovník grafického studia postačí nainstalovaný operační systém Windows 10 nebo MacOS (Catalina nebo Big Sur). Následující údaje zjistíte zadáním typu vašeho zařízení do vyhledávače:

Operační pamět (RAM)
minimálně:
4 GB

Volné místo na vašem
harddisku alespoň:
30 GB

Monitor + notebook
nebo tablet a monitor:
2x display

Zapojený a funkční zvukové zařízení a: Mikrofon

Proč potřebuji dva displaye? Bez nich se bohužel neobejdeme, na jednom displayi (tablet nebo monitor) vidíte mou obrazovku, abyste stíhali sledovat co přesně v on-line kurzu dělám. Na druhém pracujete vy.

Jak těžké je nainstalovat programy a písma?

Instalaci písem a potřebných programů zvládnete hravě před kurzem díky velmi přehledně natočeným video návodům, které vám zašlu s dostatečným předstihem před on-line školením. Časová náročnost je v řádu minut a kdyby něco nešlo, jsem vám k dispozici. Máte nějaký dotaz? Napište mi na lukas.krasa@primakurzy.cz.

Mrknout na osnovu