O lektorovi

Honza věří, že Apple není jen statut ve společnosti a MacBook jen stylový doplněk k čokoládovému latéčku. Je to mocný nástroj, se kterým ušetříte spoustu času a starostí a budete efektivnější a spokojenější. Má rád čistý design, klade důraz na kvalitu a vždy dává přednost hodnotám zákazníků před technickými parametry. Po absolvování Technické univerzity v Liberci začal pracovat pro Apple Premium Resellera, kde se mu na počátku v rukách objevil černý iPhone 5, který ho okouzlil přívětivostí systému a designovou čistotou.

Pak už to šlo ráz na ráz, až byl z jednoho nakousnutého jablka celý sad. Působil zde jako certifikovaný produktový profesionál a školitel kmenových zaměstnanců. Má za sebou stovky příjemně strávených hodin na face to face školeních se zákazníky. Na kurzu se určitě nebudete nudit - Honza je optimista a srdcař - miluje a vlastní snad všechno, co kdy Apple vyrobil. Nebojte se ho zeptat na cokoli :)

Honzovi zákazníci

František Saska, Alza.cz

"Velmi ochotný a spolehlivý přístup. Vřele doporučuji všem co si nevědí rady se svým novým Apple zařízením, nebo chtějí znát nové trendy ze světa Apple."

Michal Rückel MBA

"Neznám nikoho, kdo by rozuměl produktům Apple více než Honza Roubal. Vždy mi ochotně pomůže s veškerým nastavením všech zařízení co mám, překvapí s ukázkou vychytávek co mohu ještě lépe využívat pro zjednodušení mého života a jeho přátelský přístup je jen třešinkou na dortu jeho skvělých služeb. Moc doporučuji. " spolumajitel Finančního Institutu

Viktor Vybíral

"Vřele doporučujeme Honzu Roubala k poradenství značky Apple! S lidským a přitom velmi profesionálním přístupem otevírá dveře do jiného světa lidem, kteří by chtěli, ale často neví jak :) " majitel Lázní Slatinice

"Honza Roubal, zapálený nadšenec a profesionál ve světě Applu. Pracoval pro Apple Premium Resellera, jeho školením prošlo za 6 let praxe několik stovek spokojených klientů i kmenových zaměstnanců."

Školené kurzy