Termíny

Co se naučíte

S nástrojem Excel si již vykáte, nyní si s ním budete i tykat. Naučíme Vás pokročilé nástroje a fígle, jak s ním efektivně pracovat.

Zobrazit celou osnovu kurzu

Vstupní předpoklady

 • 15 let 
 • Znalost českého jazyka.
 • Základní uživatelská znalost počítače a Microsoft Excel.

Cena kurzu

Cena s 21% DPH3 000 Kč

Běžná cena

4 500 Kč

Při platbě kartou on-line navíc sleva 150 Kč.
Pozor, platnost akce je pouze do: 3.12.2023
Zobrazit termíny a místa školení

Možnosti úhrady kurzu

Zakončení kurzu

 • kurz je zakončen obdržením certifikátu

Proč si vybrat nás?

Prezenční termíny konání kurzu

Poslední 2 místa v tomto termínu

Začíná za 13 dní
Termín
12.12. - 13.12.2023
Školení
2 dny, úterý a středa
Čas školení
08:30 - 16:00
Kapacita
Obsazeno 16 / 18
Cena
3 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 4 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Rezervovat termín
Platnost akční ceny do 3.12.2023
Termín bude otevřen
Termín připravujeme...
Termín
Neupřesněno
Školení
2 dny
Čas školení
08:30 - 16:00
Kapacita
Obsazeno 3 / 18
Cena
3 000 Kč (vč. 21% DPH)
Cena bez slevy: 4 500 Kč
Storno
Kurz je možné kdykoliv před jeho zahájením stornovat a my vám vrátíme 100 % uhrazené částky.
Zanechte nám e-mail
Platnost akční ceny do 3.12.2023
Termín bude otevřen

Distanční studium

Studujte distančně - kompletně on-line

Jedná se o 100% obsahově stejný kurz, jako u prezenční formy studia, kde však musíte být fyzicky přítomni. U distanční formy je tomu opačně, čas a tempo studia si určujete vy sami. Videa jsou předtočená a lze se k nim kdykoliv opakovaně vracet. Na jeho zpracování do maximální praxe jsme si dali velmi záležet. Tato forma není akreditována, tedy nelze na ní čerpat jakýkoliv dotační program.

Jak tedy studium probíhá?

 1. Procházíte si aktuální videa kdykoliv máte čas.
 2. Většina kapitol obsahuje praktický úkol, kterým si ověříte pochopení dané problematiky. S případnými dotazy se můžete obrátit na lektory.
 3. Na každý úkol získáte přímou zpětnou vazbu.
 4. V průběhu studia se můžete na cokoliv zeptat a lektor vám odepíše ve velmi krátkém čase.
 5. Kurz je zakončen obdržením prestižního certifikátu

Aktuální počet studentů (aktualizováno 1x měsíčně) 62

Chci také studovat distančně

50+

Ověřených recenzí kurzu přes Facebook Pokud jste byli i vy naši studenti, neváhejte a přidejte recenzi.
67 komentářů
Přidat komentář
Martina Provázková

Jakub kurz Excel pro pokročilé vedl naprosto skvěle. Vše nám krásně a v klidu vysvětlil za pomoci praktických příkladů ze života. Měli jsme dost času si psát poznámky a klást dotazy. Kurz všem doporučuji, absolutně předčil má očekávání.

Barbora Menclová

byla jsem na kurzu evceů pro pokročilé. Kurz splnil mé očekování. Byl veden profesionálně, Jakub vše skvěle vysvětlil. Muj cil bylo naucit se pracovat s kontingencnimi tabulkami a dalsimi pokrocilymi funkcemi. Kurz bych určitě doporučila

Milan Millenium Olexa

Dobrý den ve spolek,

lektor Jakub v klidu a prakticky vysvětlil a ukázal učivo. Když byl někdo pozadu, tak se mu věnoval a pro ty co byli naopak napřed, zadal úkoly navíc. Po skončení kurzu si na mě udělal hodinku navíc a věnoval se mému konkrétnímu problému, který jsem řešil v práci. Za mě super

Děkuji a hezký den Milan

Tomas Alejandro

Absolvoval jsem oba kurzy a musím říct ,že jsem byl velmi spokojený ... Jakub ,který nás to učil,tak byl velmi klidný a vyrovnaný člověk,což si myslím ,že je velmi důležité ... Za mě super,díky :)

Filip Šebák

Byl jsem na obou kurzech a musim rict, ze mi to dost pomohlo v me praci. Kuba vse paradne umi lidsky vysvetlit a naucit. Dal mi poustu tipu a rad, co a jak kde vyuzit v me praci. Doporucuji vsem, kteri s excelem pracuji. :)

Anna Maňáková

Kurz jsem absolovala v posledních dvou dnech a jsem ráda, že jsem se ho zúčastnila. Jakub je lektor, na kterém je vidět, že nejenom rozumí tomu, co vás učí, ale máte z něj pocit, že vám ty vědomosti opravdu chce předat tak, aby je pochopil opravdu každý. Měli jsme mnoho prostoru na otázky, řešení konkrétních problémů týkajících se excelu, které nás trápí. Výuka rozhodně nebyla nudná a čas utíkal rychle. Nebylo to jen přednášení a poslouchání, ale důležité pro mě bylo, že jsme mohli vše vyzkoušet a mít dobrý pocit z toho, že jsme dokázali vytvořit něco, o čem bych před kurzem neměla ani tušení, že lze. Děkuji, ráda vaše služby v budoucnu využiji znovu.

Pavlina Trilianka

Kurz Excel pro pokrocile jsem absolvovala v unoru 2023. Muj cil bylo naucit se pracovat s kontingencnimi tabulkami a dalsimi pokrocilymi funkcemi. Jakub je empaticky skolitel, skoleni se neslo v pratelske atmosfere. Probirana temata byla dobre vysvetlena, predvedena a vyzkousena v praxi. Jakub se ucastnikum kurzu venoval take individualne. Kurz splnil me ocekavani a vrele jej doporucuji.

Načíst další komentáře (celkem 10)

Zjistěte jak kurz probíhá A co se naučíte

POZOR! Nyní lze studovat tento skvělý kurz Excelu pro pokročilé ONLINE.

CÍL KURZU:

Cílem denního kurzu je naučit vás pracovat s programem MS Excel na velmi dobré úrovni a ukázat vám nástroje, které si pouhým intiutivním používáním neosvojíte. Pokročilé možnosti vám umožní pracovat ještě efektivněji, pohodlně spravovat rozsáhlá data a za zlomek času z nich jednoduše a interaktivně získat důležité údaje.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Pro každého, kdo pracuje s MS Excel a rád by pochopil, jak efektivně používat pokročilé nástroje. Před výběrem tohoto kurzu se prosím ujistěte, zda ovládate alespoň na základní úrovni nejdůležitější nástroje (viz.obsah školení Excelu pro začátečníky), abychom na nich mohli společně stavět dál.

Proč si vybrat školení Excelu pro pokročilé od naší společnosti?

 • jako bonus zdarma od nás dostanete na dobu 12 měsíců celý tento kurz zpracovaný také ve formě videí + některá zajímavá nástavbová videa :-)
 • konzultace s lektorem i po ukončení kurzu
 • naše společnost dostala od studentů více než 2 000+ recenzí a jsme tak top IT vzdělávací centrum v Česku
 • špičkový hardware, se kterým naši studenti na kurzu pracují
 • velmi zkušený lektor s mnohaletou praxí v programu Excel
 • moderní a velmi dostupné prostory na Praze 7 - Holešovice, pouze 100m od metra C - stanice Nádraží Holešovice

NAUČÍTE SE NAPŘÍKLAD:

 • jak během necelé půlminuty napsat do sloupce všechny všední dny daného roku
 • jak vytvořit vlastní řadu hodnot (například jména zaměstnanců), abychom následně mohli řádky pro novou tabulku s těmito jmény vytvořit během několika vteřin
 • jak rychle najít v rozsáhlé tabulce plateb (stovky položek) platby, které jsou duplicitní (chybně zadány vícekrát)
 • jak vytvořit šablonu pro hodnocení (1-10 bodů) tak, aby umožnila uživateli vložit pouze platnou hodnotu (tzn.zahlásila chybu v případě, že vloží např. číslo 0). Vhodné i pro jiné případy, ušetříte čas, který byste museli věnovat zpětnému opravování chybně vyplněných formulářů
 • jak elegantně a rychle získat velmi důležité výstupy z rozsáhlé tabulky prodeje, která obsahuje u každé položky informaci o pobočce, kategorii sortimentu, výrobku, ceně, prodejci atd. Naučíte se zobrazit si na pár kliknutí např. kdo měl jaký obrat, jak moc se který sortiment prodával na jednotlivých pobočkách, a další..
 • jak vytvořit tlačítko, které po stisknutí přesně „nadesignuje“ (zformátuje) vybranou oblast. Na jedno kliknutí pak tedy můžete vytvořit například tabulku dané barvy s okraji přesně stanovené tloušťky a typy čar.
 • Ukážeme si další nástroje, díky kterým budete efektivněji pracovat i s rozsáhlými daty. Přidáme rady a tipy pro zajímavější prezentaci pomocí minigrafů, kombinovaných grafů nebo vytvoření atypického grafu.

DOPORUČENÍ:

 • Před výběrem tohoto kurzu se prosím ujistěte, zda ovládate alespoň na základní úrovni nejdůležitější nástroje (viz.obsah školení Excelu pro začátečníky), abychom na nich mohli společně stavět dál.
 • Doporučujeme vzít si s sebou na poznámky kromě propisky tři další barevné fixy (u tématu kontingenčních tabulek Vám barvy mohou usnadnit pochopení a zapamatování daných postupů)

SLOVO LEKTORA:

Rád bych Vám zde ve stručnosti přiblížil atmosféru kurzu, kterou jste snad postřehli i z recenzí (viz.níže). Potkáme-li se na kurzu, který vedu, je mým cílem, abyste pochopili základní principy. Nebudu na Vás mluvit nijak „supersložitě“, probíraná témata zjednodušíme, budu používat barvy, přirovnání z běžného života a tabuli. Na cokoli, co Vám nebude dávat smysl, se určitě během kurzu ptejte. Pokud se nezeptáte, téměř vždy si toho všimnu a poradím Vám i přesto. Naučím Vás pokládat si co nejčastěji správné otázky. Budete překvapeni, že díky správné otázce mnohé z postupů vymyslíte sami i přesto, že jste je nikdy dříve neznali a nepoužili. Toto mám vyzkoušené z desítek minulých kurzů a věřím, že není důvod, proč by Váš kurz měl být jiný.

Kompletní Osnova kurzu

 01 

Úvod

 02 

Vzorce

 03 

Řady dat

 04 

Vlastní číselný formát

 05 

Funkce

 06 

Podmíněné formátování

 07 

Práce s daty

 08 

Kontingenční tabulka a kontingenční graf

 09 

Pokročilé grafy

 10 

Makra

Hlavní důvody Proč si vybrat tento kurz

 • Lektor s mnohaletou praxí v oboru.
 • Videa celého kurzu  pro vaše zopakování zdarma po dobu jednoho roku + navíc zajímavé bonusy MS Excel.
 • Tento kurz získal 50+ recenzí a získal tak status Ověřeno studenty.
 • Prezentace celého kurzu.
 • Certifikát po ukončení kurzu.
 • Garance vysoké kvality školení od přední české IT agentury s nejvíce recenzemi v Česku.
 • Špičkové moderní učebny s nejnovějšími verzemi programu.
 • Vše ukázáno na příkladech z praxe.
 • Možnost individuálních konzultací s lektorem po ukončení kurzu.

Přečtěte si FAQ Nejčastěji kladené otázky

Lektor a garant kurzu

Jakub Menšík

Jakub je s kancelářskými programy MS Office spjatý už od stavební ČVUT. Má mnoho zkušeností a hlavně neuvěřitelný dar vysvětlit vše naprosto srozumitelně.

Více o lektorovi

Fotogalerie

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

Instagram

Prima kurzy Instagram Sledujte nás a nic vám neunikne. Zobrazit profil

4.5 Hodnotilo 1763 lidí

NEJBLIŽŠÍ TERMÍN OD 12.12.2023 Poslední 2 volná místa.

Zobrazit termíny
Termín se blíží!
Zobrazit termíny