Školení - Kurz digitální marketing Praha
Darujte vzdělání jako nejlepší dárek Vybrat poukaz
Termíny

Typ kurzu

Dlouhodobý kurz

Vstupní předpoklady

 • dosažení 18 let věku
 • základní znalost internetu (nejedná se o kurz obsahující programování)

Popis

Cílem studia tohoto prestižního dlouhodobého kurzu digitálního marketingu je naučit každého kompletní problematiku PPC reklam AdWords a Sklik, SEO, webovou analytiku, sociální sítě a drátěné modely. Délka studia 130 hodin garantuje dostatečný časový fond, aby každý student byl připraven vykonávat profesi na kterou byl proškolen. 

Našimi špičkovými lektory jsou David Šolc a Lukáš Pavelka. Veškerá problematika je založena na ukázkách z praxe. U nás tedy nečekejte pouze nudnou teorii, ale velké množství praktických ukázek po celou dobu školení :-) Navíc celé školení probíhá pouze v počtu cca 15 účastníků. Je tedy zaručena individuálnost ke každému z vás. 

Jak tedy školení probíhá?

 • na reálných fungujících projektech se naučíte, jak vytvářet PPC reklamy v nástrojích Sklik, AdWords a Facebook Ads
 • budete umět sestavit detailní strukturu SEO (optimalizaci webu pro vyhledávače) s ohledem na co nejlepší umístění webů na prvních místech ve vyhledávačích
 • projdeme si detailně měření v nástrojích Google Analytics a v čím dál více poptávaném nástroji Google Tag Manager
 • výsledky z Google Analytics se naučíte reportovat v novém nástroji od Googlu a to Google Data Studio
 • nezapomeneme ani na sociální sítě Facebook, Instagram a naučíme se, jak je efektivně využít ve vašem oboru

Ověření Sklik Ověření Zboží

Osnova kurzu

1. blok

SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

OnPage, Offpage faktory

UX design

Drátěné modely (tzv. wireframe)

Collabim

Search Console

Linkbuilding

2. blok

PPC Sklik

PPC AdWords

Adwords Editor

3. blok

Emailing

4. blok

Heureka.cz

Zbozi.cz

5. blok

Google Analytics

Google Data Studio

Google Tag Manager 

6. blok

Facebook

Instagram


Bonus videa NOVÉ

Celý absolvovaný kurz si můžete zopakovat i ve formě videí.

Každý náš student, který absolvuje klasické studium kurzu dostává jako bonus celý tento kurz natočený ve formě videí. Nemusíte se bát ani novinek v daném oboru. Dostanete přístup i k nim a to zcela ZDARMA na dobu 1 roku.

Zobrazit ukázkové video

Hlavní důvody proč si vybrat tento kurz

 • PrimaKurzy.cz dosahují na většinu klíčových slovních spojení prvních pozic ve vyhledávačích. Nemusíte se tak bát toho, že pouze přednášíme, ale že naši lektoři, kteří se aktivně podílejí na optimalizaci tohoto projektu patří k naprosté špičce v oboru PPC reklam a SEO
 • Celý tento kurz dostane každý z našich studentů i pro zopakování ve formě videoakademie
 • Součástí kurzu je prezentace s více než 600 slidy
 • Pokud bydlíte mimo Prahu, tak vám zajistíme zdarma ubytování
 • Díky propojení s naší renomovanou agenturou PrimaFuture.cz s.r.o. získají studenti opravdu to nejlepší z praxe
 • Školitelem kurzu je David Šolc, který dříve vedl oddělení online marketingu ve vydavatelství Burda Media s.r.o., pod které spadá 15 velmi úspěšných internetových projektů jako je Elle.cz, Marianne.cz, Apetitonline.cz a mnoho dalších. David je nyní majitelem agentury PrimaFuture.cz s.r.o, která spravuje digitální marketing desítkám prestižních firem v ČR jako jsou Čedok.cz, Kamerov.cz, Sikland.cz, RemaxAlfa.cz a jiným.
 • Druhým lektorem který vás provede kurzem je Lukáš Pavelka, který několik let pracoval jako online marketing specialist pro společnost DATART International, a. s. V současné době má ve společnosti PrimaFuture.cz s.r.o. na starost strategie a vedení veškerých e-commerce projektů.
 • Disponujeme pěti moderními a špičkově vybavenými učebnami
 • pro naše studenty jsme také založili poradenskou Facebook skupinu s názvem DigiLife, kde můžete sledovat různé novinky ve světě sociálních sítích, komunikovat s jinými specialisty na online marketing a sociální sítě. 

Jsme certifikovaný partner Google

Kde probíhá školení?

Tento kurz se školí v následujících lokalitách:

  Zobrazit místa školení a termíny kurzu


  Učebny jsou plně vybavené a není tedy potřeba na kurz nosit vlastní PC.

  Rozsah

  130 hodin

  Zakončení kurzu

  • kurz je zakončen obdržením certifikátu

  Lektor a garant kurzu

  Lektor David Šolc

  David je patronem a zakladatelem projektu “Primakurzy.cz” - vzdělávacího centra v oblasti IT a také majitelem digitální agentury PrimaFuture.cz s.r.o. V oblasti online marketingu má více než desetiletou praxi. Více o lektorovi...

  Kontakt

  david.solc@primakurzy.cz

  Ostatní lektoři kurzu

  Lukáš Pavelka

  Lukáš v tomto kurzu školí především strategie e-commerce projektů. Zaměřuje se také na zbožové srovnávače Zbozi.cz a Heureka.cz. V rámci společnost DATART International, a. s. měl na starosti e-mailingové kampaně pro český a slovenský trh. Více o lektorovi...

  Termíny konání kurzů

  Reference absolventů

  Petr Gyüre

  Aktuální pozice: PPC specialista UNIKUM Solutions

  Absolvoval jsem RK Manažer pro internetové projekty. Tento kurz mi dal komplexní vědomosti ohledně problematiky jednoho ze současně nejdynamičteji se rozvíjejícího oboru digitálního světa. Získal jsem obšírné vědomosti, které jsem schopný využít v praxi. Před kurzem jsem neměl žádné praktické vědomosti ani zkušenosti a po absolvování, jsem získal práci o které se mi předtím ani nesnilo. Nelituji jediné hodiny strávené na kurzu pod vedením Davida, který je nejlepším učitelem, jakého jsem poznal. Jako vyučující je skvělý, dokáže jednotlivé části podat tak, že je pochopí každý, je ochotný se věnovat každému individuálně i nad rámec hodin vymezených pro Vaši skupinu.

  Jakub Šikola

  Aktuální pozice: Specialista online marketingu, ABRA Software a.s.

  Kurz internetového marketingu byl perfektní vstupní branou do světa online marketingu, protože jsem díky němu získal ucelené širší informace o problematice a utřídil si souvislosti. Pak už jen stačilo neusnout na vavřínech a sledovat, jak se obor dále vyvíjí.

  Jaroslav Tereštík

  Aktuální pozice: Webdevel.cz SEO specialista

  Kurz „Manažer pro internetové projekty“ předčil mé představy. Když jsem na podzim roku 2015 řešil změnu zaměstnání, bylo potřeba z oboru online marketingu načerpat spousty informací a ty jsem bezesporu načerpal na tomto kurzu. Dnes cenné informace zhodnocuji v novém zaměstnání. S Davidem jsem dodnes v kontaktu a tak jako v průběhu kurzu i po něm je velice vstřícný a ochotný poradit. Doporučuji všem, kteří zvažují změnu zaměstnání se na kurz přihlásit, skvělá investice! Děkuji celému týmu Primakurzy.

  Martin Jeník

  Aktuální pozice: Spolupracovník s eBRÁNA s.r.o. - junior PPC specialista

  Na začátku roku 2015 jsem se vrátil z Anglie, kam jsem odletěl po maturitě. Chtěl jsem si najít práci, kterou bych mohl dělat s maturitou z gymnázia, která je dobře placená a hlavně, která by mě bavila. Rozhodl jsem se pro rekvalifikační kurz webmaster. Prošel jsem si několik nabídek na internetu a nakonec se rozhodl pro PrimaKurzy.cz. Rozhodl jsem se především na základě na referencí absolventů a zpracování webu. Během kurzu jsem zjistil, že PrimaKurzy dělají i kurz Manažer pro internetové projekty. Když jsem zjistil, jak jsou tyto obory provázané a navíc jsem měl výborné zkušenosti z kurzu webmaster, že vše co psali účastníci v recenzích a co PrimaKurzy prezentují na svém webu je pravda, rozhodl jsem se absolvovat i kurz Manažer pro internetové projekty. Neučili jsme se jen teoretické věci, které jsou ve skutečnosti úplně jinak, ale všechny získané informace jsou odzkoušené praxí. V online marketingu jsem získal velké zalíbení, protože je to velmi žádaná profese, vnímám v tomto oboru velký potenciál i do budoucna. Také tomu hodně napomohla přátelská atmosféra, která provázela celý kurz. Po skončení kurzu jsem dál pokračoval v sebevzdělávání, k čemu mi pomáhala i pravidelně aktualizovaná prezentace.

  Lenka Brzková

  Aktuální pozice: OSVČ

  Kurz jsem absolvovala před rokem a nikdy jsem nelitovala času ani peněz. Můj život se od té doby hodně změnil. Původně jsem si chtěla najít práci v marketingu, ale nakonec jsem si zvolila cestu vlastního podnikání a začala tvořit vlastní projekty. Mé první stránky po absolvování kurzu www.kvalitni-vyzivovy-poradce.cz byly startem. Na kurzu jsem se potkala s Janou a vznikl projekt www.originalkabelky.cz . Davidovy kurzy jsou velice profesionální a navíc je ochotný pomoci i po ukončení kurzu. Takže kdybych se měla rozhodovat znovu, určitě bych zvolila tenhle kurz.

  Michaela Bébrová

  Aktuální pozice: Vedoucí projektů, BM Servis s.r.o.

  Kurz jsem absolvovala v době, kdy jsem byla nezaměstnaná. Jako markeťačce mi bylo jasné, že se do budoucna v žádném zaměstnání bez znalostí digitálního prostředí a tvorby projektů neobejdu - a to se naprosto potvrdilo. Snad každá firma dnes ve své strategii počítá i s propagací přes internet, a kdo to neumí, prohrává. Znalosti z tohoto kurzu v práci často využívám. Zatím jsou pro mne výhodou, ale zanedlouho už budou na trhu práce naprostou nezbytností.

  Michal Kubo

  Aktuální pozice: Spolumajitel firmy PTA Group, s.r.o.

  Školenie "Manažer pro internetové projekty" som si vybral pre jeho komplexnosť a spôsob výučby na konkrétnych prípadoch z praxe.

  4.5 Hodnotilo 824 lidí

  Recenze od studentů

  Termín se blíží!
  Zobrazit termíny